Naruto Fan Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Naruto Fan Club

Acest forum este pentru toti fanii Naruto.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugesti pentru imbunatatirea forumului.

In jos 
AutorMesaj
Diavolitia

Diavolitia


Mesaje : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/12/2011

Foaie de personaj
Foaie personaj:

Sugesti pentru imbunatatirea forumului. Empty
MesajSubiect: Sugesti pentru imbunatatirea forumului.   Sugesti pentru imbunatatirea forumului. I_icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:38 am

Aici va puteti posta sugestiile si parerile.
Naruto Uzumaki, daca nu esti de acord cu acest totic, stergel, dar chiar este nevoie de asa ceva.


Incep eu.
Ar fi mult mai frumos daca ai gasi o tema despre saebatori, nu numai poza cu Sakura de mai sus, trebuie sa fie tot in armonie.
Sa ma lamureasca si pe mine cineva ce este cu acele teste?
Ar trebui pus la punct un regulament si pentru categoria FanFiction.
Categoria FanFiction ar trebui impartita in: Fan Ficuri cu personaje din Naruto, Fan Ficuri cu alte personaje din animeuri, Fan Ficuri originale.
Nu credeti ca ar trebui pus si un Regulament pentru ordinea interioara, poti intalni un user care te injura si te i-a peste picior, acel membru va fi sanctionat? Nu va fi deoarece n-a incalcat nicio regula.
O intrebare: De ce nu merg jocurile?
Ar fii mult mai frumos daca am avea si alte subieste de discutie, nu numai despre Naruto si despre alte seriale.
Am vazut multe forumuri care nu au de cat 5 membri si fac concursuri, dupa ce ne mai imultim sa fasem si noi.
Sa primesca oameni ranguri si pentru altceva in afara de acele Examene.
Naruto sa pui si un loc de unde putem anunta ca ne-am schimbat numele sa nu facem confuzi dupa.
Stiu ca ai 12 ani, dar trebuiesc si lucruri mai serioase, nu sunt indepartata prea mult de varsta ta, dar chiar trebuiesc unele dintre cele mentionate mai sus.
N-ai sa atragi nicioadata adolescenti dupa varsta de 17-18 ani, daca se intampla asta scuze imi retrag cuvintele.
Si toticuri facute, sa fim mai ingeniosi, sa postam mai multe, poze, teste, chestionare, si multe altele.
Nu ar fii frumos sa fie ordine si liniste, poate ca nu vreti sa egziste reguli, dar fara ele o sa va confruntati cu probleme mai tarziu.
Dupa ce mai dam ce membri noi mai are se descurca in anumite domeni si sa facem si niste topicuri pentru ei.
Concursuri se gasesc multe, te-ai putea inspira si dupa alte forumuri.

La Fan Ficuri sa se puna o regula cu interzicerea ficurilor plagiate, sau daca vrea un user sa posteze un fic care nu-i apartine sa spuna canu este al lui ca sa nu ne trezim cu probleme.


Scuze daca te deranjeaza tot ce am spsu mai sus este doar parerea mea.
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
 
Sugesti pentru imbunatatirea forumului.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan Club  :: Reguli,Informatii,Anunturi-
Mergi direct la: